Recenzia Doxxbet, vstupný bonus 2000€

Doxxbet   |   Fortuna   |   Tipsports

stávková kancelária - DOXXbet

 • Doxxbet

DOXXbetPlusy

 • výhody plusy  umožňuje podať skupinový tiket
 • výhody plusy  poskytuje vstupný bonus
 • výhody plusy  bezriziková stávka až do 30€
 • výhody plusy  stávky možné aj na jednotlivé tretiny zvlášť
 • výhody plusy  tipovanie na presný výsledok
 • výhody plusy  mobilná verzia stránky
 • výhody plusy  storno tiketu do 10 minút
 • výhody plusy  prehľadnosť
 • výhody plusy  vklady zadarmo
 • výhody plusy  výbery zadarmo
 • výhody plusy  slovenská zákaznícka podpora 7 dní v týždni

Mínusy

 • mínusy  neposkytujú priame prenosy
 • mínusy  nutnosť mať účet v slovenskej banke
 • mínusy  finančné prostriedky nie je možné vyberať pomocou debetnej/kreditnej karty

Ostatné recenzie

doxxbet

Recenzia DOXXbet

Registruj sa a získaj vstupný bonus


Táto stávková kancelária už poskytuje svoje služby na internete a prostredníctvom stávkových terminálov v rôznych prevádzkach/pohostinstvách. Svoju činnosť uskutočňuje DOXXbet na základe licencie, ktorú má udelenú na Slovensku. Ponúka stránky v slovenskom jazyku vrátane zákazníckeho servisu, ktorý je k dispozícií aj v SK jazyku.

Obstojná kurzová ponuka pre denné aj live stávky

DOXXbet umožňuje uskutočňovať stávky na rôzne druhy športov ako hokej, futbal, tenis, basketbal a tiež na americké hry. Nechýba však ani kurzová ponuka pre sezónne športy ako sú skoky na lyžiach, či alpské lyžovanie, ďalej si na svoje prídu určite i nadšenci bojových športov. Len nedávno do jej portfólia pribudli tiež ázijské hendikepy. Stávky v DOXXbet sú možné tak ako počas riadneho hracieho času tak tiež počas predĺženia.
Live tipovanie ponúka iba v obmedzenom množstve, pričom sa DOXXbet zameriava hlavne na futbal, tenis, hádzanú či hokej.

Tipujte s Doxxbet i z Vášho telefónu, či tabletu

Mobilná aplikácia DOXXbet, ktorú nájdete na adrese mobile.doxxbet.sk je kompatibilná so zariadeniami, ktoré používajú operačné systémy Android, iOS, Windows Phone a taktiež i s mobilmi od spoločnosti Blackberry.

Vklady a výbery

Svoje finančné prostriedky môžete na svoj DOXXbet hráčsky účet vložiť prostredníctvom kreditnej/debetnej karty Visa, Mastercard a Diners club, ďalej pomocou INTERNET BANKING služieb ako napríklad VUBePlatby alebo VIAMO, ktoré sú na rozdiel od bežného vkladu cez bankových účet spracované ihneď. K dispozícií sú i internetové peňaženky Skrill. Vklady sú až na hotovostný vklad cez Paysafecard úplne zdarma. Paysafecard je možné zakúpiť na predajných miestach zverejnených na ich webovej stránke.

Výbery z DOXXbet sú bezplatné a je možné ich uskutočniť bankovým prevodom alebo elektronickými peňaženkami Skrill a NETELLER. Minimálny výber je vo všetkých troch prípadoch stanovený na sumu 10.00 €.

Bonus k prvému vkladu

Doxxbet ponúka svojím zákazníkom aj niekoľko promo akcií. Tou najzaujímavejšou je že klient už nemusí čakať na bonus až do prestávkovania celej sumy, ale je mu pripisovaný postupne po pätinách a to tak, že po pretočení pätiny sumy bude automaticky pripísaná aj pätina bonusu na hráčske konto. Navyše je možné ho kombinovať aj s bezrizikovou stávkou, čo znamená, že aj samotná bezriziková stávka sa započítava do pretočenia.

Bezriziková stávka

Bezriziková stávka je v maximálnej výške 20 eur. Zato je však pripisovaná ako reálne peniaze ktoré je možné aj vzápätí zas vybrať, čiže je to skutočne bezriziková stávka. A podmienka je, že tiket musí obsahovať min. 3 udalosti s kurzom aspoň 1,5.

Čo je potrebné k registrácií nového účtu v Doxxbete?

Registráciu nového účtu v internetovej stávkovej kancelárií Doxxbet Vám bude postačovať vyplniť registračný formulár, kde podobne ako inde vyplníte všetky potrebné informácie, ktoré poslúžia spoločnosti k neskoršiemu overeniu identity hráča a veku. Po registrácií následne stačí pre aktiváciu konta už len overiť emailovú adresu, ktorú ste v registrácií uviedli.

Zodpovedné tipovanie s Doxxbet

V rámci programu „Zodpovedné hranie“ ponúka Doxxbet všetkým svojím aktívnym, ale aj novým hráčom možnosť využiť funkciu, ktorá obmedzí maximálnu výšku stávky a taktiež aj limit pre maximálny limit straty (suma, ktorú možno prehrať počas 24 hodín).

Obe tieto funkcie môžete aktivovať po registrácií účtu v sekcii “Správa účtu“, kde následne vyberiete voľbu “Zodpovedné hranie“. Oba tieto limity sú aktívne maximálne po dobu 24 hodín od zadania príkazu, následne je limit opäť obnovený a celý cyklus sa začína počítať odznova.

Overenie účtu

V prípade, ak chcete vybrať svoje peniaze z hráčskeho účtu v Doxxbet, musíte najskôr overiť svoju identitu a to v sekcii “Verifikácia“, kde si vyberiete voľbu “Verifikácia“. V tejto časti stránky máte možnosť pohodlne nahrať všetky potrebné dokumenty k overeniu účtu, a to fotokópiu prednej a zadnej strany občianskeho preukazu, fotokópiu bankového výpisu z Vášho účtu a fotokópiu prednej a zadnej strany Vašej debetnej karty (odporúčame prekryť zadné trojčíslie).

Zrušenie účtu u Doxxbet

Ak už nejavíte záujem ďalej stávkovať v tejto stávkovej kancelárií, máte ako každý držiteľ konta svoj účet kedykoľvek zrušiť. Zrušiť konto môže dvoma spôsobmi a to buď v sekcii Správa účtu“ voľba “Zodpovedné hranie“, kde stačí uviesť len dôvod zrušenia Vášho účtu a “Heslo“ (ten, ktorý ste dostali po registrácií v maily k aktivácií Vašej e-mailovej adresy). V tomto prípade ide však len o dočasné zrušenie konta, ktoré môžete tak kedykoľvek opäť aktivovať, a to najmenej po siedmych dňoch od zaslania požiadavku k obnoveniu konta.

Pre prípad, že chcete zrušiť svoje konto natrvalo je nutné kontaktovať podporu Doxxbet na e-mailovej adrese info@doxxbet.sk. V krátkom čase Vám spoločnosť na Váš dotaz odpovie.

Zákaznícka podpora

V prípade akýchkoľvek otázok môžete kedykoľvek kontaktovať slovenskú zákaznícku podporu buď prostredníctvom Live chatu, mailu info@doxxbet.sk alebo telefonicky na čísle +421 911 569 909. Zákaznícky servis je k dispozícií sedem dní v týždni v čase od 08:00 do 22:00. Preto, ak máte s čímkoľvek problém, prípadne máte pocit, že došlo zo strany spoločnosti k chybe, neváhajte kontaktovať personál Doxxbetu, ktorý Vám určite veľmi rád a hlavne rýchlo pomôže.

DOXXbet, s.r.o., Kálov 356, 010 01 Žilina
Licencia č.: MF/018412/2017-622 vydaná
Ministerstvom financií SR, platná od 16.11.2017sklačením získate bonus