Recenzia Tipsport

Doxxbet   |   Fortuna   |   Tipsports

stávková kancelária - Tipsport

 • Tipsport
Plusy

 • Tipsport plusy   registračný bonus až 999€
 • Tipsport plusy   široka ponuka stávok
 • Tipsport plusy   bez manipulačného poplatku
 • Tipsport plusy   live stream v mobile aj PC
 • Tipsport plusy   Mobilné aplikácie na všetky telefónne systémy
 • Tipsport plusy   domáca Slovenská stávkova kancelária
 • Tipsport plusy   vernostný program
 • Tipsport plusy   SMS notifikácia
 • Tipsport plusy   zverejnenie vášho výherného tiketu
 • Tipsport plusy   bonus pridelenia priateľa
 • Tipsport plusy   výplata výhier na pobočkách
 • Tipsport plusy   tipsport plusy strelcov v hokeji
 • Tipsport plusy   veľmi nízky vkladový limit

Mínusy

 • Tipsport mínusy   minimálny limit 30 € pre výber cez Skrill a bankový prevod
 • Tipsport mínusy   len tri metódy výberu
 • Tipsport mínusy   chýba Live Chat podpora
 • Tipsport mínusy   pomerne prísne podmienky pre udelenie bonusu nad 40 EURO

Ostatné recenzie

Tipsport

Recenzia TipsportStávková kancelária Tipsport je najväčšou stávkovou kanceláriou v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosť Tipsport, ktorá bola založená ešte v roku 1994, má udelenú licenciu od Ministerstva financií SR vďaka čomu veľmi rýchlo môžete reklamovať svoje tikety a taktiež je to veľmi dobrá záruka toho, že je Váš kapitál vo veľmi dobrých rukách. Obrovským pozitívom je taktiež neustála snaha Tipsportu byť so svojimi klientmi v kontakte a taktiež i vynikajúci zákaznícky servis.

Tipsport poskytuje neuveriteľné variácie herných systémov, zdieľanie tiketov a dokonca aj vlastný týždenník. Zaujímavosťou je že môžete tipovať pomocou internetu, SMS alebo na samotných pobočkách Tipsport, ktoré sú skoro všade.

Kurzová ponuka Tipsportu

Napriek tomu, že kurzová ponuka Tipsportu nie je taká široká ako u väčšiny zahraničných stávkových kancelárií, obsahuje širokú ponuku prispôsobenú regionálnym SR a ČR klientom. V ponuke preto nájdete hlavne najpopulárnejšie športy ako futbal, hokej, basketbal, ale aj americký futbal, bandy, kriket, snooker alebo šípky. Čo sa týka ponuky druhov stávok, tak okrem jednoduchých stávok na víťaza si tu môžete tipnúť u väčšiny popredných ligových súťaží napríklad aj na počet gólov v zápase, presný výsledok zápasu, počet kariet v zápase, či dokonca i na strelcov niektorých zápasov Nechýbajú tu ani stávky na ázijsky hendikep, ázijské góly a stávka bez remízy.

V ponuke Tipsportu nájdete tiež Live stávky, ktoré denne poskytujú stovky možností ako tipovať počas priebehu danej udalosti. V ponuke Tipsportu žiaľ nenájdete toľko živých športových udalostí ako u stávkových spoločností typu Bet365 alebo Bwin, no napriek tomu tu je možné podávať stávky na väčšinu zaujímavých športových udalostí ako je napríklad NHL, KHL, NBA, NFL, Premier League, ale aj iné popredné ligové súťaže vrátane slovenskej najvyššej hokejovej Tipsport ligy a futbalovej Fortuna ligy. K dispozícií je i množstvo online prenosov.

Mobilné aplikácie

Mobilná aplikácia Tipsport je kompatibilná so softvérmi Android, iOS, Windows Phone a mobilmi Blackberry. Využiť však môžete aj mobilnú verziu stránky, ktorá je dostupná na adrese m.tipsport.sk.

Vklady a výbery

Finančné prostriedky môžete bez poplatku na svoj Tipsport účet vložiť cez bankový prevod, vklad na pobočke, kreditnú/debetnú kartu, Sporopay, e Platby VUB, TatraPay. Spoplatnené sú vklady cez Skrill (4,9% z celkovej sumy + 0,29 EUR) a PaysafeCard (5% z celkovej sumy). Minimálny limit pre vklad je okrem bankového prevodu (neobmedzený) a vkladu na pobočke (0,01 EUR) len 1 EURO. Všetky metódy vkladu sú až na bankový prevod vykonané okamžite.

Výbery z Tipsportu sú bezplatné v prípade ak využijete ako metódu výberu bankový prevod alebo možnosť vyplatenia na pobočke. V prípade bankového prevodu je minimálny limit výberu 30 EUR, zatiaľ čo v prípade výberu na pobočke to je len 1 EURO. Využiť môžete aj Skrill (Moneybrookers), ktorý je však spoplatnený 1% poplatkom zo sumy + 0,29 EUR ako poplatok z transakcie. Výber cez bankový prevod a Skrill trvajú bežne minimálne dva pracovné dni.

Bonusy

V súčasnej dobe ponúka Tipsport 100% vkladový bonus až do výšky 2000 €, ktorý je tak jeden z najvyšších na trhu. Tento bonus je určený výhradne novým členom, ktorí vykonajú prvý vklad. K vybratiu tohto bonusu je však nutné bonusovú čiastku niekoľkokrát pretočiť a to podľa výšky získaného bonusu:

- V prípade bonusu do 40 € je nutné pretočiť vklad + bonusovú čiastku celkovo 5x, pričom jednotlivé stávky musia mať kurz aspoň 1,50. Podľa podmienok sa do pretočenia počíta suma maximálne 20 € za deň.

- V prípade bonusu do 200 € je nutné pretočiť vklad + bonusovú čiastku celkovo 7x, pričom jednotlivé stávky musia mať kurz aspoň 2,00. Podľa podmienok sa do pretočenia počíta suma maximálne 100 € za deň.

- V prípade bonusu nad 200 € je nutné pretočiť vklad + bonusovú čiastku celkovo 8x, pričom jednotlivé stávky musia mať kurz aspoň 3,00. Podľa podmienok sa do pretočenia počíta suma maximálne 1000 € za deň.

- K samotnému vyplácaniu bonusu dochádza postupne. To znamená, že už po pretočení prvých 10% z celkovej čiastky potrebnej k získaniu vstupného bonusu Vám Tipsport vyplatí 10% z hodnoty vstupného bonusu, ktorý tak môžete dokonca i vybrať.

Overenie účtu

Každý jeden hráč musí ešte pred samotným výberom finančných prostriedkov zo svojho Tipsport hráčskeho účtu absolvovať proces overovania totožnosti a to na stránke totoznost.tipsport.sk/sk/verification-user/. Po prihlásení (rovnaké údaje aké používate k prihláseniu do Tipsport účtu) budete môcť bezpečne nahrať doklad na overenie totožnosti (OP, pas) a doklad o zdroji financovania (výpis z účtu alebo fotokópia debetnej/kreditnej karty, ktorú ste použili ku vkladu).

Zrušenie účtu

Zrušenie účtu môžete vykonať na adrese totoznost.tipsport.sk/sk/delete-user/, kde po prihlásení k účtu jednoducho odošlete žiadosť k zrušeniu účtu.

Uzavrite tiket ešte pred skončením zápasu

Funkcia Cash out je súčasťou aj stávkovej kancelárie Tipsport. Táto veľmi obľúbená novinka umožňuje hráčom ukončiť stávky ešte pred ich vyhodnotením vďaka čomu môžete zminimalizovať riziko straty kapitálu, i keď za ceny nižšej výhry.

Zákaznícka podpora

V prípade otázok alebo sťažností kontaktujte zákaznícku podporu Tipsportu na telefónnom čísle +421 41 562 00 91, prípadne na maily podpora@tipsport.sk. Upozorňujeme, že zákaznícka podpora je k dispozícií len v čase od 8:00 do22:00 a sedem dní v týždni.

sklačením získate bonus