Recenzia Fortuna - vstupný bonus

Doxxbet   |   Fortuna   |   Tipsports

stávková kancelária - Fortuna

 • Fortuna
Plusy

 • tipovanie   100 percentný bonus k prvému vkladu až do 1000 EUR
 • tipovanie   široka ponuka stávok
 • tipovanie   live prenosy KHL, NBA, tenis
 • tipovanie   live stream v mobile
 • tipovanie   SMS notifikácia tiketu
 • tipovanie   domáca Slovenská stávkova kancelária
 • tipovanie   možnosť vyplatenia výhry na pobočke
 • tipovanie   rýchlo stávka
 • tipovanie   zverejnenie vášho výherného tiketu
 • tipovanie   rozmanitosť hier napr. druhá šanca
 • tipovanie   zaujímavé promo akcie
 • tipovanie   Live Chat
 • tipovanie   Veľmi nízky limit pre vklad

Mínusy

 • tipovanie   neposkytuje ázijský hendikep
 • tipovanie   výber len prostredníctvom bankového prevodu

Ostatné recenzie

Fortuna

Recenzia FortunaStávková kancelária Fortuna poskytuje v súčasnosti tipovanie v kamenných stávkových kanceláriách a aj na internete. Svoju činnosť uskutočňuje Fortuna spolu s materskou stávkovou kanceláriou v Česku. Dnes sú obe majetkom skupiny Penta.

Slovenskí klienti tejto spoločnosti môžu využívať stránky v slovenskom jazyku vrátane zákazníckeho servisu. Dnes Fortunu i vďaka pôsobenie v niekoľkých krajinách Európy môžeme považovať za jednu z najväčších stávkových kancelárií v strednej Európe.

Kurzová ponuka denných i Live stávok

Fortuna so svojou kurzovou ponukou určite zaujme väčšinu svojich klientov, ktorí tu môžu podávať stávky na väčšinu známych športov a ligových súťaží vo futbale, hokeji, či basketbale. Fortuna poskytuje rôzne varianty pripravených hier ako sú majstrovstvá v tipovaní alebo zaujímavosťou je zápasový preview.

V ponuke Fortuny nájdete rôzne druhy stávok ako SBR stávka bez remízy, stávkovanie v konkrétnych minútach zápasu, strieľanie gólov v polčasoch zápasu, európske hendikepy avšak neobsahuje ázijské hendikepy. V hokeji je možné tipovať na presný výsledok, stav zápasov v jednotlivých tretinách, samozrejmosťou sú stávky na postupujúceho v play-off alebo celkového víťaza. V známejších futbalových a hokejových súťažiach môžete tipovať i strelcov v jednotlivých zápasoch.

Vo Fortune je možné tipovať i Live stávky, kde nájdete pomerne širokú kurzovú ponuku, a to predovšetkým na futbal, hokej, basketbal alebo napríklad volejbal. I v prípade živých stávok môžete okrem jednoduchých stávok na víťaza využiť i niekoľko iných druhov stávok ako je stávka na presný počet gólov, strelec gólu, či počet rohov.

K dispozícií sú pre registrovaných hráčov i live prenosy, ktorých je ročne viac ako 12 000. Minimálna stávka je u jednoduchých stávok stanovená na sumu 0,50 €, zatiaľ čo maximálna výhra na jeden tiket je stanovená na čiastku 150 000 EUR.

Mobilná aplikácia Fortuna

Mobilná aplikácia Fortuny je kompatibilná so OS Androd, Windows Phone, iOS ďalej s mobilmi Blackberry, ale aj staršími mobilmi značky Nokia. Fortuna okrem klasických aplikácií disponuje aj mobilnou verziou stránky, ktorá je kompatibilná so všetkými mobilnými zariadeniami a tabletmi. Nájdete ju na adrese m.ifortuna.sk.

.

Vklady a výbery

Peňažné vklady v Fortune sú možné bankovým prevodom, platobnými kartami, platbami cez bankový portál alebo v hotovosti na niektorej z pobočiek Fortuny. Obrovským plusom sú minimálne limity vkladu, ktoré sú od 0,01 € (bankový prevod) a od 1 € v prípade použitia ostatných vkladových metód.

Výbery z Fortuny sú bezplatné a je možné ich uskutočniť bankovým prevodom alebo na samotnej pobočne stávkovej kancelárie. Minimálny výber v prípade bankového prevodu je nastavený na 10 € pričom doba spracovania je maximálne dva dni, zatiaľ čo v prípade výberu na pobočke je minimálny limit výberu iba 0,01 €.

Bonus k prvému vkladu a iné zaujímavé promo akcie

V súčasnosti Fortuna poskytuje každému novému klientovi 100% bonus k prvému vkladu a to až do výšky 100 EUR. Pre získanie tohto bonusu musíte podľa bonusových podmienok vykonať vklad najneskôr do 10 dní od vykonania registrácie. Pre výber celého tohto bonusu je nutné bonusovú čiastku najneskôr do 90 dní pretočiť celkovo šesťkrát a to na stávky s minimálnym kurzom 2.

Okrem tohto bonusu Fortuna ponúka svojím novým členom bezrizikovú stávku za 20 EUR na Fortuna ligu, Premier League, Ligu Majstrov, NHL, KHL, NFL a Primera División 2015/2016. Každý člen však môže využiť len jednu bezrizikovú stávku na jednu udalosť. Na uzavretie stávky máte len 7 dní odo dňa registrácie.

Staňte sa i vy členom Fortuna klubbu

V prípade, ak chcete využívať všetky výhody klubu Fortuna, musíte požiadať o svoju registráciu a to buď cez formulár na webe alebo ktorejkoľvek pobočke Fortuny. Pri vstupe do klubu získate klubovú kartu a hneď od začiatku môžete i vy využívať všetky jeho výhody ako sú napríklad klubové body, za ktoré môžete získať voľné tikety v hodnote až 5 EUR alebo zaujímavé vecné ceny ako je elektronika, či zájazdy na futbalové zápasy.

Cashout

Podobne ako niekoľko iných stávkových kancelárií aj Fortuna svojím zákazníkom ponúka funkciou cashout, pomocou ktorej môžete požiadať o vyplatenie tiketu skôr ako sa daná športová udalosť skončí. Aplikácie je k dispozícií aj v mobilnej verzii stránky Fortuna.

Zákaznícka podpora

Nakoľko je Fortuna slovenská stávková kancelária všetky otázky a sťažnosti môžete adresovať v slovenčine buď cez kontaktný formulár v sekcii kontakty, na telefónne číslo +421 257 884 290 (po-pia: 8:00-19:00, so-ne: 8:00-16:00 hod.), prípadne prostredníctvom Live Chatu.sklačením získate bonus